דלג לתוכן הראשי

הטוויטר שלנו

שירות מומלץ: עם מי דיברתי

הנה סיטואציה שמוכרת לרבים מאיתנו:
הפרסומות בטלויזיה, כולן אומרות לך לשדרג את מהירות האינטרנט!
לבסוף אתה נכנע ומחליט להתקשר ולברר על המחירים.
הנציגה המקסימה מעברו השני של הקו, עם החיוך הטלפוני הכובש, נותנת לך הצעה שלא ניתן לסרב לה!
לבסוף אתה מחליט לעשות את הצעד האמיץ ולשדרג את מהירות האינטרנט!
אתם מסכמים על כל התנאים ועל המחיר ובחיוך רחב אתה מנתק את השיחה בידיעה שממחר תגלוש הרבה יותר מהר במחיר מצחיק!
"איך לא עשיתי את זה קודם", אתה ממלמל לעצמך.
הימים עוברים ואתה נהנה מאד מהעסקה שביצעת לפני כמה שבועות.

לבסוף, מגיע החשבון החודשי ועינייך חושכות - המחיר שסיכמת עליו לא באמת מופיע שם, אלה מופיע במקומו מספר גבוה יותר.
המצב הלא כל כך נעים הזה קרה לרבים מאיתנו.
באותה מידה יכול להיות מדובר בחבילת השיחות החדשה לסלולרי שלך, בקו הטלפון החדש שרכשת לבית או בביטוח החדש שרק ביקשת לקבל עליו פרטים וכבר התחלת לשלם.
חלקנו יחליטו לברר את פשר הדבר,
חלקנו יבינו מידית שלא מסרו להם מידע מלא או שנתנו להם מידע לקוי,
חלקנו יתעלמו מזה לזמן מה.

בסופו של דבר - כולנו נתקשר זועמים למוקד השירות וניתקל במגוון תשובות מגוונות של נציגי השירות:
"הסכמת לזה", "נאמר לך שהחודש הראשון יהיה כך", "אני לא רואה את מולי שיחה כזו".
הסיבות יכולות להיות מגוונות מאד - מבצע לא רלוונטי שהוצע לך בטעות, הבנה לקויה של נציגת המכירות או אפילו שקר של נציג המכירות שרצה להגיע למכסה היומית שלו...


עם מי דיברתי - כאן כדי לעזור!
עם מי דיברתי הוא שירות חדש אשר מאפשר להרשם בחינם וליצור חשבון עבור כל שירות ושירות שאתה מקבל - גם אם לא רכשת אלא ביררת פרטים בלבד.
תוכל לתעד בכתב את שיחותיך אל מול כל מוקדי החברות ובכך להיות בטוח במה שנאמר באותה שיחה.
הכל רשום והכל מתועד: שם הנציג, דרגתו, תאריך ושעת השיחה ותמליל השיחה.
יותר לא תגיע למצב שבו הובטח לך דבר מה וניתן לך בפועל משהו אחר.
השימוש באתר חינמי - עם מי דיברתי מחזיר את הכח לידי הלקוחות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מישהו על הקיר משרת אותך?

המשתמשים ברשתות החברתיות משתפים את חבריהם במידע על חווית הקניה, על מחירים, על מבצעים, היכן, מה ומתי כדאי לקנות מוצרים שונים. מצד שני,כל תקלה קטנה, או התייחסות לא נכונה של מערך שירות לקוחות, זוכה ללוח המודעות הגדול בעולם. שונית קטנה בעמוד הפייסבוק של הארגון, שתציע שירות לקוחות, לא רק תמנע מהקיר להתמלא בתלונות ומענות, אלא גם תפחית את העומס בקווי הטלפון

ככל שיותר ויותר אנשים מצטרפים לרשתות החברתיות, יותר ויותר מעולם התוכן שלהם, זה שנעשה עד כה מחוץ לתחומי המדיה, מקבל מקום משלו בתוך מרחב הרשת. אם בעבר היינו רואים סרטונים דרך יוטיוב, היום אנחנו רואים את אותם הסרטונים מבלי לעזוב את פייסבוק. אם בעבר היינו מקבלים הזמנות לארועים שונים דרך הדואר או המייל, היום אנחנו מקבלים אותן דרך טוויטר. ניתן בהחלט להבחין במגמה בה רוב השימושים היומיומיים המקוונים שלנו מתכנסים לרשת החברתית שלנו, מה גם שכיום קיימת קשת חברתית המתאימה לכל אחד לפי צרכיו, החל מפייסבוק, טוויטר וגוגל+, ועד לינקדאין ומייספייס (כן, יש עוד משהו שכזה, ותודה ששאלתם).
אם נסתכל על הד.נ.א של הרשתות החברתיות, נבחן מה המהות שלהן, נראה שמה שמיי…

כוחו של פייסבוק

תשמעו סיפור מעניין, ששמעתי מפי בעל הדבר. אינני נוקב שמות כי הם באמת לא חשובים כאן.

בחשבון האחרון של לקוח של חברת סלולאר הופיע חיוב חריג ולא ברור בסך 1,300 ₪. לאחר בירור נמצא כי מדובר בחשבון עבור גלישה סלולארית, דרך חשבון אינטרנט שכלל אינו של הלקוח. מסתבר התקן הגלישה הסלולארית של הלקוח, נגנב. הגנב גלש חופשי ויצר עלויות חריגות ביותר, אך אף אחד לא שם לב ולא התריע.
הלקוח התקשר טלפונית אל שרות הלקוחות של החברה, אך השירות לא הקשיב לשום הסבר ולא הסכים לשום החזר או הנחה או הסדר תשלומים. גם מחלקת הביטחון של החברה נעמדה בשקט בצד.
הלקוח, בייאושו כי מר, נכנס לדף החברה בפייסבוק, וכתב את הסיפור. עברו דקות מעטות והגיעה אל הלקוח שיחת טלפון מהחברה. בשיחת טלפון זו, סיכמו הסדר כספי שנראה סביר לשני הצדדים ונפרדו כידידים.
תדעו חברים, כי דף הפייסבוק (לינק ישיר אל דפי החברות מופיע במדריך שירות הלקוחות - שירות.נט) מהווה כלי אדיר לפנייה אל החברות – והן קשובות אליו.
שלכם,
דני

כך תנצחו את שירות הלקוחות

מחלוקת מחמאות בתחילת השיחה - ועד פרסום תלונה בפייסבוק. קבלו כמה טיפים שיבטיחו שתקבלו את שירות הלקוחות הטוב ביותר
המקור: כלכליסט

אפילו מקצוענים אוהבים מחמאות


אנשי שירות לקוחות טלפוני סופגים קללות, השפלות ואף איומים שבע פעמים בממוצע ביום .יחס כזה עלול לגרור לניסיון "לחבל" בשירות מצד הנציג כגון
ניתוקים "בלי כוונה" או העברת השיחה לשלוחה אחרת. כדי למנוע זאת, כדאי שתביעו את שביעות רצונכם מהשירות האדיב ועל הדרך תבקשו את פרטי הממונה כדי לשלוח לו משוב חיובי על הנציג. רצוי שתעשו זאת בטרם תציגו את בקשתכם משום שאחרי שהבטחתם לשלוח משוב חיובי ירגיש הנציג מחויב להחזיר לכם טובה תחת טובה.


הימנעו מכעס, הודו בטעויות, השתמשו בהומור. אנו נוטים לרצות לעזור למי שמתחבב עלינו. מחקרים מראים שיש פי שניים סיכוי לקבל שירות טוב מנציג המחבב אותנו.


נאמנות אינה משתלמת אלא אם תנהגו בחוסר נאמנות


נסו להגיע למחלקה שלה הכוח לכופף את החוקים: מחלקת שימור לקוחות. העבירו את המסר שאתם מתעתדים לעבור לחברה אחרת. אם אתם לא מצליחים, בקשו לשוחח עם נציג ממחלקת שימור לקוחות או מכירות. דעו שחברות מוציאות פי 20 על מצ…