דלג לתוכן הראשי

הטוויטר שלנו

נותני השירות שלכם בפייסבוק וטוויטר

זוהי רשימה עדכנית (נכון לתחילת ינואר, 2010) של נותני שירות ישראלים המפגינים נוכחות כלשהיא ברשתות החברתיות.
בזק
HOT
סלקום
orange
פלאפון
סמייל 012
נטוויז'ן 013
בזק בינלאומי
yes
לאומי-קארד
ישראכרט
שירותי בריאות כללית
מכבי שירותי בריאות
בנק הפועלים
בנק לאומי
בנק דיסקונט
בנק יהב
אל-על
אגד
רכבת ישראל
מגדל
ממשל זמין

קצת נתונים בולטים:

לא נתייחס כאן לתוכן הפעילות (מסחרית / שירותית / סתם קשקושים), אלא רק לעובדה שקיים ערוץ תקשורת נוסף, ישיר, בין נותן השירות ללקוח. אחרים כבר כתבו על איך עושים זאת נכון

בולטים בפעילותם: נטוויז’ן 013, בנק לאומי, בנק הפועלים, בזק בינלאומי, שירותי בריאות כללית.

פתחו יוזר ועוד לא למדו איך להשתמש בו / השתמשו לקמפיין שנגמר מזמן: סלקום, orange, yes, בזק.

חדשים בתחום: סמייל 012, ישראכרט, ממשל זמין.

בולטים בהיעדרם: פלאפון (עדכון: פלאפון ביצעה כניסה מרשימה ומשמעותית למדיה החברתית לאחר פרסום פוסט זה..), Cal, בנק מזרחי-טפחות, הבנק הבינלאומי.

כל המידע נלקח ממדריך שירות הלקוחות של שירות.נט (אם שכחנו מישהו, סליחה.. עדכנו אותנו!)

רשימה מתעדכנת של נותני שירות בטוויטר ניתן למצוא ברשימת הטוויטיר הבאה: twitter.com/SherutNet/sherutim

רשימה מתעדכנת של נותני שירות בפייסבוק ניתם למצוא ברשימת המועדפים של עמוד הפייסבוק של שירות.נט

נשמח לשמוע את הפרשנות שלכם לנתונים.

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מישהו על הקיר משרת אותך?

המשתמשים ברשתות החברתיות משתפים את חבריהם במידע על חווית הקניה, על מחירים, על מבצעים, היכן, מה ומתי כדאי לקנות מוצרים שונים. מצד שני,כל תקלה קטנה, או התייחסות לא נכונה של מערך שירות לקוחות, זוכה ללוח המודעות הגדול בעולם. שונית קטנה בעמוד הפייסבוק של הארגון, שתציע שירות לקוחות, לא רק תמנע מהקיר להתמלא בתלונות ומענות, אלא גם תפחית את העומס בקווי הטלפון

ככל שיותר ויותר אנשים מצטרפים לרשתות החברתיות, יותר ויותר מעולם התוכן שלהם, זה שנעשה עד כה מחוץ לתחומי המדיה, מקבל מקום משלו בתוך מרחב הרשת. אם בעבר היינו רואים סרטונים דרך יוטיוב, היום אנחנו רואים את אותם הסרטונים מבלי לעזוב את פייסבוק. אם בעבר היינו מקבלים הזמנות לארועים שונים דרך הדואר או המייל, היום אנחנו מקבלים אותן דרך טוויטר. ניתן בהחלט להבחין במגמה בה רוב השימושים היומיומיים המקוונים שלנו מתכנסים לרשת החברתית שלנו, מה גם שכיום קיימת קשת חברתית המתאימה לכל אחד לפי צרכיו, החל מפייסבוק, טוויטר וגוגל+, ועד לינקדאין ומייספייס (כן, יש עוד משהו שכזה, ותודה ששאלתם).
אם נסתכל על הד.נ.א של הרשתות החברתיות, נבחן מה המהות שלהן, נראה שמה שמיי…

כוחו של פייסבוק

תשמעו סיפור מעניין, ששמעתי מפי בעל הדבר. אינני נוקב שמות כי הם באמת לא חשובים כאן.

בחשבון האחרון של לקוח של חברת סלולאר הופיע חיוב חריג ולא ברור בסך 1,300 ₪. לאחר בירור נמצא כי מדובר בחשבון עבור גלישה סלולארית, דרך חשבון אינטרנט שכלל אינו של הלקוח. מסתבר התקן הגלישה הסלולארית של הלקוח, נגנב. הגנב גלש חופשי ויצר עלויות חריגות ביותר, אך אף אחד לא שם לב ולא התריע.
הלקוח התקשר טלפונית אל שרות הלקוחות של החברה, אך השירות לא הקשיב לשום הסבר ולא הסכים לשום החזר או הנחה או הסדר תשלומים. גם מחלקת הביטחון של החברה נעמדה בשקט בצד.
הלקוח, בייאושו כי מר, נכנס לדף החברה בפייסבוק, וכתב את הסיפור. עברו דקות מעטות והגיעה אל הלקוח שיחת טלפון מהחברה. בשיחת טלפון זו, סיכמו הסדר כספי שנראה סביר לשני הצדדים ונפרדו כידידים.
תדעו חברים, כי דף הפייסבוק (לינק ישיר אל דפי החברות מופיע במדריך שירות הלקוחות - שירות.נט) מהווה כלי אדיר לפנייה אל החברות – והן קשובות אליו.
שלכם,
דני

כך תנצחו את שירות הלקוחות

מחלוקת מחמאות בתחילת השיחה - ועד פרסום תלונה בפייסבוק. קבלו כמה טיפים שיבטיחו שתקבלו את שירות הלקוחות הטוב ביותר
המקור: כלכליסט

אפילו מקצוענים אוהבים מחמאות


אנשי שירות לקוחות טלפוני סופגים קללות, השפלות ואף איומים שבע פעמים בממוצע ביום .יחס כזה עלול לגרור לניסיון "לחבל" בשירות מצד הנציג כגון
ניתוקים "בלי כוונה" או העברת השיחה לשלוחה אחרת. כדי למנוע זאת, כדאי שתביעו את שביעות רצונכם מהשירות האדיב ועל הדרך תבקשו את פרטי הממונה כדי לשלוח לו משוב חיובי על הנציג. רצוי שתעשו זאת בטרם תציגו את בקשתכם משום שאחרי שהבטחתם לשלוח משוב חיובי ירגיש הנציג מחויב להחזיר לכם טובה תחת טובה.


הימנעו מכעס, הודו בטעויות, השתמשו בהומור. אנו נוטים לרצות לעזור למי שמתחבב עלינו. מחקרים מראים שיש פי שניים סיכוי לקבל שירות טוב מנציג המחבב אותנו.


נאמנות אינה משתלמת אלא אם תנהגו בחוסר נאמנות


נסו להגיע למחלקה שלה הכוח לכופף את החוקים: מחלקת שימור לקוחות. העבירו את המסר שאתם מתעתדים לעבור לחברה אחרת. אם אתם לא מצליחים, בקשו לשוחח עם נציג ממחלקת שימור לקוחות או מכירות. דעו שחברות מוציאות פי 20 על מצ…